Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Американські санкції проти саудівських чиновників

Автор:

|

Листопад 15, 2018

|

Рубрика:

Американські санкції проти саудівських чиновників

Міністр фінансів Сполучених Штатів Стівен Мнучін заявив у четвер, 15 листопада про запровадження штрафних заходів до 17 нинішніх або колишніх представників влади Саудівської Аравії, які, за даними США, причетні до вбивства журналіста Джамаля Хашоґджі

Зокрема під санкції потрапили генконсул Саудівської Аравії в Стамбулі Мухаммед аль-Отайбі, а також Сауд аль-Кахтані, який, за даними компанії «Bloomberg», був радником наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Сальмана Аль Сауда, а після вбивства журналіста – відсторонений від посади. Санкції передбачають обмеження доступу цих осіб до фінансової системи США, а також заморожування їх активів. Громадянам США забороняється вести з ними будь-які справи.

59-річний оглядач американської газети The Washington Post Джамаль Хашоґджі, який мешкав у США, зник 2 жовтня після того, як увійшов у консульство Саудівської Аравії в Стамбулі, щоб оформити документи для вступу в шлюб з громадянкою Туреччини.

19 жовтня Саудівська Аравія визнала вбивство зниклого журналіста. Як заявила генпрокуратура в Ер-Ріяді, в консульстві сталася «бійка», що призвела до смерті Джамаля Хашоґджі. Раніше турецькі і американські ЗМІ повідомляли, що він був убитий спеціальним загоном.

Світлина: Джамаль Хашоґджі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply