Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Американські комплекси «Javelin» вже в Україні

Автор:

|

Квітень 30, 2018

|

Рубрика:

Американські комплекси «Javelin» вже в Україні

Про це повідомляє у понеділок, 30 квітня, інтернет-видання «Радіо Свобода» з посиланням на представника Державного департаменту США. На запит редакції він відповів вкрай стисло, але ствердно: «Вони вже доставлені».

Нагадаємо, що наприкінці минулого року адміністрація президента США Дональда Трампа ухвалила рішення про надання Україні летальної зброї. До переліку увійшли і протитанкові ракетні комплекси «Джевелін» (Javelin). А 1 березня цього року Державний департамент схвалив продаж Україні 210 таких комплексів і 37 пускових установок до них на загальну суму близько $47 мільйонів.

І ось тепер Сполучені Штати підтвердили доставку «Джевелінів» в Україну. Інформація зовсім свіжа. Тому реагування на неї з Кремля ще не надходило. Але не важко здогадатися, що воно буде схожим на істерику.

Американський переносний протитанковий ракетний комплекс «Джавелін» (Javelin), призначений для ураження танків, іншої панцерної техніки, а також безпілотників, гелікоптерів та гвинтомоторних літаків, що заходять на посадку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply