Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Американські «джавеліни» ефективні і без пострілів

Автор:

|

Січень 15, 2019

|

Рубрика:

Американські «джавеліни» ефективні і без пострілів

Агенція УНІАН розповідає у вівторок, 15 січня, про перебування Президента Петра Порошенка на Волині. Виступаючи на зустрічі з представниками бізнесу та громадськості Ківерцівського району, глава держави повідомив, що після отримання нашими військовими ракетних комплексів «Javelin», на Донбасі припинилися танкові обстріли українських позицій.

Ця досконала зброя вже дала психологічний результат без жодного пострілу. «Як тільки російські танкісти почули, що можуть бути на цій ділянці фронту українські військові озброєні «Javelin», які працюють: вистрелив і забув, ракети сама по теплонаведенню на достатній відстані вразить танк, і він уже не втече», – пояснив Петро Порошенко. За його словами, ворожі танкісти відмовилися виїжджати й обстрілювати українські позиції.

«Ми не маємо зараз танкових обстрілів. Це ефект тільки від одного типу зброї», – наголосив Петро Порошенко.  Нагадаємо, що 2 березня 2018 року Держдепартамент США схвалив продаж Україні 210 протитанкових ракет «Javelin» і 37 пускових установок до них

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply