Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Американська гвинтівка «made in Ukraine»

Автор:

|

Січень 03, 2017

|

Рубрика:

Американська гвинтівка «made in Ukraine»

0103___09-1

Ця новина з’явилася 3 січня на сайті Державного концерну «Укроборонпром». Підприємство «Укроборонсервіс», що входить до його складу, та американська компанія «Aeroscraft» підписали Меморандум про співпрацю. Документом передбачено налагодження в Україні виробництва стрілецької зброї за стандартами НАТО.

«Першою зброєю, що за пілотним проектом буде виготовлена в Україні, стане автоматична гвинтівка М16 моделі WAC47», – сказав на прес-конференції керівник «Укроборонсервісу» Сергій Микитюк. Перехід на стандарти НАТО є одним із стратегічних напрямків реформування та розвитку вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

Компанією Aeroscraft спеціалізується на виробництві інноваційних повітряних суден, сторожевих веж та стрілецької зброї. Основним напрямком діяльності державного підприємства «Укроборонсервіс» є реалізація державних інтересів України у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військово-технічного та спеціального призначення. Підприємство також має свої виробничі потужності.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply