Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Активність бандформувань відчутно зросла

Автор:

|

Серпень 21, 2017

|

Рубрика:

Активність бандформувань відчутно зросла

Якщо впродовж суботи окупанти відкривали вогонь по українських позиціях 30 разів, то вчора, попри неділю, число ворожих обстрілів зросло до 47-ми. Про це розповідає прес-центр штабу АТО в оприлюдненому 21 серпня зведенні. Особливо загострилася обстановка у зоні бойових дій ввечері і вночі. При цьому російсько-окупаційні війська все частіше вдаються до важкого озброєння.

Починаючи з 17-ї години і до опівночі терористи безперервно обстрілювали Авдіївську промзону, що на Донецькому напрямку. При цьому застосовували міномети двох калібрів, а потім почали гатити з реактивної пускової установки «Град-Партизан». А поблизу Кам’янки та Пісків загарбники стріляли з 122-міліметрових гармат. На Приморському напрямку українські підрозділи опинились під ворожим вогнем аж біля п’яти населених пунктів. При цьому у Мар’їнці зі стрілецької зброї були обстріляні оселі мирних мешканців. Відносно спокійнішою видалася минула доба лише на Луганському напрямку.

Українські бійці відповідали щільним вогнем на більшість ворожих обстрілів. У наших лавах впродовж неділі – двоє поранених і троє травмованих.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply