Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Активізувати роботу «Нормандського формату»

Автор:

|

Травень 20, 2017

|

Рубрика:

Активізувати роботу «Нормандського формату»

У субота, 20 травня,  Петро Порошенко здійснив одноденний робочий візит до Німеччини на запрошення Федерального канцлера ФРН Анґели Меркель. Прес-секретар Президента України Святослав Цеголко написав у мережі Facebook, що Німеччина готова активізувати роботу «Нормандського формату» і виступає за більш активне залучення країн «Великої сімки» (G7) до справи підтримки українських реформ.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що особиста розмова лідерів двох держав тривала близько години. Вони пройшлися парком замку Месеберг, що є заміською урядовою резиденцією, а потім спілкувалися на свіжому повітрі, поблизу озера. А на зустрічі у розширеному колі основними темами були безпекова і гуманітарна ситуація на Донбасі. Особливої уваги надали також роботі місії СММ ОБСЄ, яка має бути допущена на всю окуповану територію.

А посол України в ФРН Андрій Мельник у мережі Twitter написав, що переговори Президента Петра Порошенка і Канцлера Німеччини Ангели Меркель загалом тривали понад 2,5 години.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply