Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Активісти зацікавилися статками Юлії Тимошенко

Автор:

|

Лютий 15, 2019

|

Рубрика:

Активісти зацікавилися статками Юлії Тимошенко

На сайті Генеральної прокурори України у п’ятницю, 15 лютого, оприлюднене повідомлення з суворим заголовком – «Заяву щодо можливого вчинення злочину одним з народних депутатів скеровано до САП». Йдеться тут про Юлію Тимошенко. Тепер її доходи та витрати буде розслідувати Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

Заява про ймовірний злочин лідери партії «Батьківщина» надійшла на ім’я генпрокурора напередодні. Як бачимо, Юрій Луценко прореагував надзвичайно оперативно. Й справді, справа серйозна. Адже звинувачено одного з кандидатів у президенти.

Серйозними є й самі звинувачення. Громадська організація «Центр протидії корупції» проаналізувала статки найрейтинговіших кандидатів у президенти. Тепер автори дослідження зазначають, що у лютому 2018 року американська фірма «Two Paths LLС» найняла піар-компанію «Avenue Strategies Global LLC» представляти інтереси Юлії Тимошенко. Усього йшлося про виплату $390 тисяч у 2018 році піарнику, який також обслуговував Дональда Трампа. Однак у деклараціях Юлії Тимошенко не вказано статків, що відповідають витратам у $390 тисяч. Відтак, активісти вважають що це може свідчити про незаконне збагачення лідери «Батьківщини».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply