Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Активісти Соцпартії атакували Мін’юст

Автор:

|

Грудень 20, 2017

|

Рубрика:

Активісти Соцпартії атакували Мін’юст

Цю подію, що сталася 20 грудня, описують у двох версіях. У більшості інтернет-порталів читаємо, що активісти Соціалістичної партії України (СПУ) «вдерлися» або «увірвалися» у приміщення Міністерства юстиції. Натомість народний депутат Сергій Каплін, який зараз очолює СПУ, написав на своїй facebook-сторінці: «Маски-шоу Авакова силою випхали людей з приймальні міністра, куди вони вільно і без перешкод зайшли».

Як з’ясувалося, соціалісти мають претензії до міністра Павла Петренка, бо той, мовляв, не виконує рішення Вищого адміністративного суду і не розблоковує роботу Соцпартії. Вони вимагають зареєструвати рішення легітимного з’їзду СПУ і законно обране керівництво, виключивши з реєстрів рішення «фейкового з’їзду».

За останніми повідомленнями майже усіх членів політради СПУ (так називається керівний орган партії) затримано. Вони перебувають у автозаку, а саму машину заблокували прихильники партії. На місце викликано бійців Нацгвардії. Пізніше стало відомо, що затриманих таки повезли в районний відділ поліції.

За повідомленнями ЗМІ, активісти обіцяли блокувати роботу Мін’юсту, доки той не розблокує діяльність їхньої партії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply