Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Акція проти повернення регіоналів у владу відбулася у Києві

Автор:

|

Липень 02, 2019

|

Рубрика:

Акція проти повернення регіоналів у владу відбулася у Києві

У Києві на Майдані Незалежності завершилась акція “Терпіти більше не можна” проти рішення ЦВК про реєстрацію кандидатами у депутати ексглави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва та блогера Анатолія Шарія. Також організатори анонсували проведення ще однієї акції – під Конституційним судом України, повідомляє Укрінформ.

Сьогоднішня акція пройшла спокійно, загалом участь в ній взяли щонайменше триста осіб. Як повідомлялося, акцію “Терпіти більше не можна” із закликом вийти о 20:00 на Майдан Незалежності було анонсовано у Facebook.

“Російського пропагандиста Шарія та шістку Януковича Клюєва зареєстровано кандидатами в депутати. Зареєстрували, хоча вони не жили останні 5 років в Україні і за законом взагалі не мали жодних шансів бути зареєстрованими. А в цей час з тюрем випускають терористів та вбивць Небесної сотні. О 20:00 ті, кому не байдуже, виходять на Майдан!”, – йдеться у описі до події.

2 липня Центральна виборча комісія на виконання рішень Верховного суду зареєструвала колишнього главу Адміністрації президента Януковича Андрія Клюєва та відеоблогера Анатолія Шарія кандидатами у народні депутати на позачергових парламентських виборах 21 липня. Раніше Клюєву і Шарію було відмовлено в реєстрації у зв’язку з недотриманням ними норми закону про проживання на території України протягом останніх п’яти років.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply