Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Акція протесту під стінами церкви

Автор:

|

Січень 06, 2018

|

Рубрика:

Акція протесту під стінами церкви

Вона відбулася, 6 січня у місті Запоріжжі біля храму Української православної церкви Московського патріархату. Випадок унікальний! Що ж повинно було трапитися, щоб люди у переддень Різдва Христового прийшли до церкви не молитися, а висловлювати своє обурення? Коротко викладемо фабулу цієї історії.

Ввечері останнього дня минулого року у Запоріжжі за незбагненних обставин загинув дворічний хлопчик. На нього упав самогубець, що викинувся з багатоповерхівки. 4 січня місцевий сайт «Форпост» повідомив, що священик Московського патріархату, якого запросила ритуальною служба, відмовився відспівати покійне дитя. Підстава – обряд хрещення хлопчикові свого часу був проведений в Українській православній церкві Київського патріархату. Врешті її священик, коли йому повідомили про такий нехристиянський демарш, поспішив на похорон і провів ритуал.

Блогер Юрій Гудименко, дізнавшись про це, ініціював акцію «#принесиляльку». Він закликав українців приносити іграшки під стіни храмів Московського патріархату. І ось 6 січня маємо нові повідомлення із Запоріжжя. Спершу тут біля храму Петра і Февронії невідомі у масках побили двох учасників акції #принесиляльку. Один з постраждалих – ветеран АТО.

Це беззаконня і викликало стихійну акцію, учасники якої не лише принесли іграшки до церкви, а й висловили своє обурення брутальним побиттям мирних людей, здійсненим біля храму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply