Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Акція протесту під час футбольного матчу

Автор:

|

Липень 15, 2018

|

Рубрика:

Акція протесту під час футбольного матчу

І не будь-якого, а фіналу чемпіонату світу, який відбувся у Москві у неділю, 15 липня. Четверо учасників відомої епатажними вчинками арт-групи Pussy Riot, одягнені у форму працівників поліції, вибігли на поле під час гри збірних Хорватії і Франції. На трибунах стадіону «Лужники» у цей момент були присутні кілька глав держав, в тому числі, президент Росії Володимир Путін.

На своїй сторінці у мережі Facebook учасники Pussy Riot пояснили, що своєю акцією вони зажадали звільнення політв’язнів, припинення кримінальних справ, пов’язаних з репостами у соцмережах, арештів на мітингах, а також відновлення політичної конкуренції. Одна із затриманих учасниць акції, Ольга Курачева, розповіла телефоном журналістам ВВС: «Зі мною зараз жорстко розмовляють і змушують вимкнути телефон».

Футболісти поставилися до учасників акції неоднозначно. Французи, які вели в рахунку, – спокійно. Їхні суперники – нервово. Втім, матчу це не перешкодило. Чемпіоном світу з футболу стала збірна Франції, яка перемогла команду Хорватії з рахунком 4:2.

Світлина: форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе вітається з учасницею акції.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply