Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Акція переселенців під Кабінетом міністрів

Автор:

|

Лютий 14, 2018

|

Рубрика:

Акція переселенців під Кабінетом міністрів

Про неї у середу, 14 лютого, повідомляє Інтернет-видання «Радіо Свобода». На площі перед приміщенням українського уряду відбувся флешмоб «Стоп транзит ТПО». Йдеться тут про тимчасово переміщених осіб, яких часом ще називають «внутрішньо переміщеними».

Учасників акції виявилися близько сотні, однак петиція, з якою вони прийшли, зібрала тисячу підписів. Її автори наголошують, що на програму «Доступне житло» (фінансування державою 50% вартості житла) для переселенців на всю Україну виділили 100 мільйонів гривень. І це у той час, коли сотні тисяч людей потребують житла.

Очільниця громадської організації переселенців «Мій дім.юа» Юлія Дрюк-Ільяшенко чи то з гумором, чи з гіркою іронією заявила: «Середа – день засідання Кабінету міністрів, до того ж день Святого Валентина, і ми прийшли зізнатися міністрам у любові! Переселенці сподіваються, що Міністерство регіонального розвитку представить своє бачення, щоб ТПО і ветерани АТО мали можливість отримувати іпотечне кредитування». Переселенці також вимагали від влади звіту про те, як використовуються надані міжнародними організаціями кошти.

За офіційними даними, станом на 15 січня 2018 року, на обліку перебувають майже 1,5 мільйона переселенців з Донбасу і Криму. Поміж учасників флеш-мобу були й такі, що за час війни з Росією змінили по 5-7 місць проживання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply