Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Акція активістки з Росії на підтримку Олега Сенцова

Автор:

|

Лютий 27, 2018

|

Рубрика:

Акція активістки з Росії на підтримку Олега Сенцова

Вона відбулася у вівторок, 27 лютого, в анексованому Криму. Сюди приїхали учасники відомого гурту Pussy Riot Марія Альохіна, Ольга Борисова та Олександр Софєєв. Вони мали намір публічно висловити свою солідарність з незаконно ув’язненим у Росії українським режисером Олегом Сенцовим.

Їх намірам силовими методами перешкодила окупаційна влада півострова. Активістів затримувала поліція. Якийсь час про долю Ольги Борисової і Олександра Софєєва інформації не було, але у вівторок ввечері стало відомо, що вони вже у Москві. А Марія Альохіна цього дня таки вийшла з одиночним пікетом на підтримку Олега Сенцова. Пізніше на неї у кафе фактично напали місцеві бійці так званої «Самооборони Криму» й дівчину знову відвезли в поліцію.

Втім, є тут ще один нюанс. Як повідомляє Інтернет-видання «Радіо Свобода», в Україні на приїзд до Криму трьох учасників Pussy Riot відреагували доволі жорстко. Всім було зрозуміло, що вони приїхали провести акцію на підтримку політв’язня Олега Сенцова. Однак перше питання, яке при цьому виникало, стосувалося порушення українського законодавства про кордони. Бо належало проїхати через пункти пропуску, обладнані на адміністративній межі Херсонської області з окупованим українським півостровом.

До слова, Марія Альохіна ще з 2016 року значилася у базі даних «Миротворець», куди нарівні з бойовиками Донбасу потрапляють і ті, хто, на думку української сторони, в’їхав до Криму незаконно.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply