Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Акції прихильників Олексія Навального

Автор:

|

Січень 28, 2018

|

Рубрика:

Акції прихильників Олексія Навального

Вини відбуваються у неділю, 28 січня, у багатьох російських містах. За найсвіжішими повідомленнями інформаційних агенцій, по всій Росії вже затримано щонайменше сорок осіб.

Демонстрації відбуваються під загальною назвою «Страйк виборців». До нього торік у грудні закликав засновник Фонду боротьби з корупцією (ФБК), опозиційний політик Олексій Навальний. Це сталося після того, як Центральна виборча комісія відмовилася реєструвати його кандидатом у президенти Росії. І першою акцією у бойкоті виборів стали мітинги, які почалися 28 січня. Влада відповіла силовими заходами.

У числі затриманих – начальник штабу Олексія Навального у Москві Сергій Бойко. А перед цим журналістів прямого ефіру, які вели мовлення з московського офісу ФБК, працівники поліції у цивільному одязі затримали безпосередньо під час трансляції. Забрали у відділок також режисера, двох юристів і офіс-менеджера. Ведучого  Дмитра Нізовцева звинуватили в приховуванні вибухового пристрою в смартфоні.

Сам Олексій Навальний повідомив у мережі Twitter, що поліція заблокувала весь гігантський офісний центр «Омега-плаза», де займає кілька приміщень ФБК.

Світлина АР: акція «Страйк виборців» у Владивостоці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply