Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Акції протесту перед самітом G20

Автор:

|

Липень 02, 2017

|

Рубрика:

Акції протесту перед самітом G20

Вони відбулися у Гамбурзі у неділю, 2 липня. У цьому німецькому місті з 7 по 8 липня  повинен відбутися саміт «великої двадцятки». А сьогодні тисячі демонстрантів вийшли на мирну акцію протесту. Вони вимагали активізації заходів з охорони клімату, справедливої ​​глобалізації і більш демократичного процесу прийняття політичних рішень. Поліція нарахувала близько 8 тисяч учасників. Організатори наполягають на чисельності у 18 тисяч.

Приблизно у той сам час активісти транснаціональної організації Greenpeace в гамбурзькому порту на численних човнах влаштували акцію за відключення вугільних електростанцій і припинення виробництва електроенергії з кам’яного вугілля. Вони розмістили величезний плакат на борту вантажного судна, яке, за даними організації, доставило в Гамбург 75 тисяч тонн вугілля з Росії.

А зведення протестного табору було заблоковане. Представник поліції пояснив, що влада дає демонстрантам можливість проводити акції протесту, але не ночувати у наметах в міському парку.

Під час дводенного саміту анонсовано ще близько 30 демонстрацій за участю громадян різних країн і міжнародних організацій. Німецька влада очікує, що поміж активістів буде до 8 тисяч «готових до насильства». Порядок у місті будуть забезпечувати 15 000 – 19 000 поліцейських.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply