Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Протести біля російських представництв в Україні

Автор:

|

Березень 18, 2018

|

Рубрика:

Протести біля російських представництв в Україні

Вони відбуваються у неділю, 18 березня, біля посольства Російської Федерації у Києві та консульських установ у Харкові, Одесі та Львові. Від самого ранку поліцейські та нацгвардійці перекрили металевими огорожами проїзд на ділянці Повітрофлотського проспекту до посольства.

Біля будівлі дипломатичної установи присутні близько сотні активістів право-радикальних організацій. Вони встановили фігуру ведмедя з балалайкою, та «пам’ятник Путіну» в золоті з написом, який ми вирішили не відтворювати. Вздовж проїжджої частини виставлені фотографії загиблих під час бойових дій українців.

Півтора десятка працівників поліції перекрили доступ і проїзд до будівлі генкосульства Росії в Одесі. Близько 8 години ранку надійшло повідомлення про замінування території Гагарінського Плато, де розташована будівля консульства.

У Харкові перед входом у російське генконсульство встановлені щити з плакатами «Росія = війна», «Вибори на крові» та іншими. За словами учасників акції, вони мають намір не допустити проведення голосування на території консульства.

У Львові правоохоронці обгородили металевим парканом будівлю російського консульства, де розташовується виборча дільниця. Один з поліцейських пояснив журналістам: «Ми пропускаємо тільки тих, хто працює в консульстві, і тільки за списком, який у нас є. Більше нікого не пускаємо».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply