Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Агресивна риторика Північної Кореї

Автор:

|

Квітень 05, 2017

|

Рубрика:

Агресивна риторика Північної Кореї

З цієї держави постійно надходять новини про щораз більші загрози миру й безпеці. Остання з них і дуже тривожна датована 5 квітня. Інформаційні агенції переповідають публікацію у газеті «Нодон сінмун», що є пропагандистським рупором правлячої у Корейській Народно-Демократичній Республіці (КНДР) партії.

Зокрема, видання твердить, що наступальні засоби Корейської народної армії націлені на американські бази та війська у Південній Кореї, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та на континентальній частині США. І офіційний Пхеньян готовий застосувати зброю в разі «найменшої провокації з боку Сполучених Штатів».

А ось і пряма цитата з тексту: «КНДР без будь-яких коливань перетворить на попіл не лише агресорів США, що знаходяться на території Південної Кореї, але й завдасть превентивного удару по американських базах». Більше того, у газеті сказано, що завдяки сучасному озброєнню, у тому числі водневій бомбі та ядерним боєголовкам, КНДР цілком здатна в будь-який момент стерти Штати з лиця Землі.

Ця мілітаристська риторика свідчить, що Північна Корея дуже болісно сприймає американо-південнокорейські командно-штабні навчання Key Resolve, покликані перевірити можливість швидкого нарощення військ США на Корейському півострові в разі екстреної загрози.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply