Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Адвокат Савченко вважає пропозицію Порошенка щодо обміну перспективною

Автор:

|

Березень 23, 2016

|

Рубрика:

Адвокат Савченко вважає пропозицію Порошенка щодо обміну перспективною

main

Офіційну пропозицію президента України Петра Порошенка по обміну Надії Савченко на російських спецназівців адвокат Марк Фейгін назвав “правильним кроком” з “істотними перспективами”. Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів у середу, 23 березня.

Адвокат засудженої в РФ українки нагадав, що всі спроби домовитися з російським президентом на конфіденційному рівні ніяких результатів не принесли. Всі обіцянки Володимира Путіна виявилися нічого не вартими, тому необхідно було публічно оголосити пряму пропозицію.

Також Фейгін повідомив, що російська сторона вже відреагувала, заявив, що це питання буде вивчатися. “Добре, хай вивчають, тільки не 22 роки. Тому, я вважаю, що це є правильним кроком, в якого є суттєві перспективи вирішити це питання”, – сказав юрист.

22 березня Порошенко виступив із заявою, що Україна готова передати РФ затриманих на Донбасі російських працівників ГРУ – Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва в обмін на звільнення українки Надії Савченко. У своїй заяві глава української держави нагадав, що його російський колега на зустрічі лідерів “Нормандської четвірки” обіцяв звільнити Савченко після рішення суду. 22 березня Савченко засудили до 22 років колонії загального режиму і штрафу в 30 тисяч рублів.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply