Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Адвокат Еміль Курбедінов знову на волі

Автор:

|

Лютий 05, 2017

|

Рубрика:

Адвокат Еміль Курбедінов знову на волі

Цю добру новину 5 лютого викладено у мережі Facebook на сторінці журналіста Антона Наумлюка. Цитуємо дослівно: «Адвоката Еміля Курбедінова відпустили з Сімферопольського ІТУ після 10 діб адміністративного арешту». Тобто, йдеться тут не про якийсь проблиск доброї волі у діях окупантів. Просто завершився термін, на який юриста позбавили волі і запроторили в ізолятор тимчасового утримання.

Як відомо, Еміль Курбедінов захищає громадських активістів та постраждалих від свавілля російської влади у кількох резонансних справах, відкритих в анексованому Криму. Для прикладу можемо назвати заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова і українського журналіста Миколу Семену.

Еміля Курбедінова затримали у Бахчисараї 26 січня, коли їхав до активіста Сейрана Салієва для надання юридичної допомоги. В цей же день окупаційний Залізничний районний суд Сімферополя визнав відомого адвоката-правозахисника винним у «пропаганда і публічній демонстрації нацистської атрибутики або символіки» і призначив 10 діб адміністративного арешту. Апеляцію не вдовольнили. Найцікавіше, що у вину юристові поставили факт, що стався до анексії Криму Росією. У 2013 році у мережі «Вконтакте» Еміль Курбедінов перепостив інформацію про мітинг «Хізб ут-Тахрір» у Сімферополі.

Світлина: Anton Naumlyuk / Facebook.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply