Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Адмірал готовий обміняти себе на 24-х моряків

Автор:

|

Грудень 06, 2018

|

Рубрика:

Адмірал готовий обміняти себе на 24-х моряків

Німецька щоденна газета «Bild» оприлюднила у четвер, 6 грудня, інтерв’ю з командувачем Військово-Морськими Силами України Ігорем Воронченком. Він заявив, що готовий відправитися у російську в’язницю, якщо Володимир Путін відпустить на волю затриманих українських моряків. Зокрема, Ігор Воронченко сказав: «У мене розривається серце, коли я бачу своїх солдатів, яких протизаконно утримують в Росії».

Нагадаємо, що 25 листопада російські спецпризначенці захопили три українських судна на підході до Керченської протоки і затримали екіпажі. При цьому були поранені кілька військовослужбовців Збройних Сил України.

У згаданому інтерв’ю український адмірал, на відміну від Президента Петра Порошенка, не вважає, що військові кораблі НАТО змогли б допомогти Україні в Азовському морі. «Існує угода від 2003 року, за якою будь-якому військовому судну для заходу в Азовське море необхідний дозвіл і від України, і від Росії. Це означає, що навіть якщо б Україна хотіла, Росія б цього не дозволила», – пояснив Ігор Воронченко. Водночас він закликав НАТО збільшити свою присутність у Чорному морі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply