Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

А що після «Джавелінів»?

Автор:

|

Лютий 12, 2018

|

Рубрика:

А що після «Джавелінів»?

Світові та українські інтернет-портали 12 лютого повідомляють, що наданням цих переносних протитанкових ракетних комплексів Вашингтон не обмежить військову допомогу Україні. Першоджерелом інформації стала стаття старшого дослідника аналітичного центру American Foreign Policy Council Стівена Бланка, оприлюднена сайтом Second Line of Defense.

На думку автора, самого лише надання ракет «Джавелін» (які повинні незабаром прибути до України) недостатньо, щоб засвідчити серйозність намірів США та переконати російське керівництво у необхідності вивести свої війська з Донбасу. Тим більше, що Україна все ще відчуває значну потребу у засобах військового спостереження та збору інформації, засобах радіоелектронної боротьби для протидії російським безпілотникам та розвідці. Окрім того необхідно практично з нуля відбудувати свої Військово-морські сили.

Стівен Бланк наголошує, що Україна також може зробити свій внесок: «Наприклад, НАТО могло би використати українську транспортну потугу для швидкого перекидання сил із Заходу до Центральної Європи та Польщі, країн Балтії та Балканів проти російських загроз. Такий крок сприяв би і НАТО, і Києву та став би дуже очевидним політичним сигналом Москві».

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply