Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

А чи не краще скасувати Brexit?

Автор:

|

Липень 02, 2017

|

Рубрика:

А чи не краще скасувати Brexit?

Голосуючи, люди досить часто не обдумують своє рішення з огляду на можливі наслідки. Про ще одне свідчення цього пише 2 липня сайт ВВС з посиланням на газету Guardian. Але спершу нагадаємо, що 23 червня 2016 року, відбувся референдум щодо членства Великої Британії у Євросоюзі, який отримав неофіційну назву Brexit. За його підсумками 51,9 % виборців заявили про бажання покинути ЄС. Тепер глянемо, що змінилося після того, як минув рівно один рік.

Лондонська вища школа економіки провела з цього приводу опитування. За його результатами – шість з десяти британців хотіли б зберегти необмежене право на проживання і роботу в країнах Євросоюзу. Поміж осіб у віці 18-24 роки число прихильників свободи вибору місця проживання сягає 85%, серед лондонців 80%.

Частина респондентів висловила готовність сплачувати за цей привілей суму, рівну британському внеску до бюджету Євросоюзу в розрахунку на душу населення, заявив професор політичних наук Майкл Брутер. За даними цього ж дослідження, лише 10% підтримують ідею позбавити громадян ЄС, які мешкають у Британії, можливості голосувати на місцевих виборах, тоді як 73% схильні залишити за ними таке право. А 48% вважають, що європейці, які є резидентами Великої Британії, могли б брати участь і у парламентських виборах.

Світлина: а так було торік…

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply