Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

96-річний американець отримав диплом про освіту

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

96-річний американець отримав диплом про освіту

Про цей курйозний випадок у четвер, 3 травня, повідомляє інтернет-журнал «Platfor.ma». Сталося так, що ветеран Другої світової війни, колишній пілот Військово-морських сил США Боб Баргер став випускником університету Толедо через 68 років після початку свого навчання.

Він ще у 1950 році, як і багато його колег, що повернулися після війни додому, вирішив вступити в університет. Та згодом освіта відійшла на далекий план. Боб Баргер знайшов цікаву роботу та створив сім’ю. Відтак припинив відвідувати заняття.

Кілька років тому ветеран познайомився з працівником університету і розповів йому давню історію. Так і виникла думка переглянути архіви. І тут з’ясувалося, що курси, пройдені паном Баргером, дозволяють йому претендувати на диплом, який студенти отримують після двох років навчання. У 1950 році такого документу ще не існувало.

Отож, 96-річний довгожитель став найстаршим випускником університету Толедо за всю історію навчального закладу. Дідусь уже приготував все для випускної вечірки в своєму будинку для літніх людей, куди запросив понад сто осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply