Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

9,5 року на роздуми для проросійського бойовика

Автор:

|

Лютий 02, 2019

|

Рубрика:

9,5 року на роздуми для проросійського бойовика

Саме такий вирок виніс Слов’янський міський суд Донецької області. Про це у суботу, 2 лютого, повідомляє прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС). Бойовика з так званої «ДНР», уродженця та мешканця міста Горлівки, визнано винним за статтями з формулюваннями «участь у терористичній організації» та «носіння, зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів без передбаченого законом дозволу».

У березні 2015 року засуджений добровільно вступив на військову службу до незаконного збройного формування, де був зарахований на посаду водія-механіка 1 роти 1 мотострілецького батальйону 3 бригади 1 армійського корпусу. Брав активну участь у бойових діях проти українських підрозділів. Торік у березні був затриманий поблизу Зайцевого Бахмутського району Донеччини із спорядженим набоями автоматом Калашнікова. Тепер матиме достатньо часу подумати над своїми вчинками і подальшою долею.

А з чергового фронтового зведення дізнаємося, що минулої доби російські окупаційні війська п’ять разів порушили режим припинення вогню, в тому числі двічі із застосуванням забороненого Мінськими угодами озброєння. Бойові дії відбулися у районах таких населених пунктів: Павлопіль, Красногорівка, Вільний і Кримське. Жоден військовослужбовець Об’єднаних Сил не постраждав.

За даними розвідки, вчора убито двох окупантів, ще двоє отримали поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply