Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

9 травня в Україні: без сутичок не обійшлося

Автор:

|

Травень 09, 2017

|

Рубрика:

9 травня в Україні: без сутичок не обійшлося

У числі заходів з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у різних містах відбулося кілька маршів «Безсмертний полк». Цю пропагандистську акцію, що зародилася у Росії, в Україні називають спекулятивною і навіть провокативною. У Києві її учасники прямували від станції метро «Арсенальна» у бік парку Слави. Вони несли портрети учасників війни і скандували «Фашизм не пройде».

За офіційними даними, в колоні, яку супроводжували з обох сторін військовослужбовці та поліція, було близько трьох тисяч осіб. Під час маршу сталися невеликі сутички. За повідомленням ВВС, проукраїнські активісти кинули в учасників акції кілька димових шашок, а також пакети з червоною фарбою і картоплини. Пізніше поліція повідомила, що кидали з приміщення Організації українських націоналістів (ОУН). Один із працівників поліції отримав поранення від попадання димової шашки.

У літніх людей вилучили кілька «георгіївських стрічок» і провели з ними роз’яснювальну роботу. Хода завершилася покладанням квітів до Вічного вогню. А після проходження колони проукраїнські активісти розгорнули величезний український прапор і скандували «Бандера і Шухевич – герої України» і «Україна понад усе».

Загалом в Україні участь у різних заходах того дня взяли близько 600 тисяч осіб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply