Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

6 головних тем саміту президентів США і Росії

Автор:

|

Липень 09, 2018

|

Рубрика:

6 головних тем саміту президентів США і Росії

Їх називає у понеділок, 9 липня, авторитетна агенція Reuters. Зрозуміло, що це лише базоване на аналізі різних факторів припущення. І про точність тут не може йтися хоча б тому, що і Дональд Трамп, і Володимир Путін є вельми непередбачуваними політиками, логіку й навіть послідовність у висловах та вчинках яких часом неможливо відшукати.

Але оскільки найімовірніші теми перемовин названо, викладемо їх і ми. Це – перегони з озброєнь, антиросійські санкції, дипломатичний конфлікт між двома державами, ситуація у Сирії, зміцнення позицій НАТО у Східній Європі та проблематика України. Чомусь з цього переліку випало ймовірне втручання Кремля у вибори президента США 2016 року.

Стосовно України сказано, наприклад, що Гельсінкський саміт стане тріумфом для Путіна, якщо США надалі відмовляться від постачання озброєння та іншої військової допомоги Україні. Можливо, Володимир Путін погодиться на деяке пом’якшення позиції Кремля щодо розміщення міжнародних миротворців на Донбасі. А у питанні Криму аналітики Reuters виключають, що російська сторона хоч чимось поступиться.

Втім, чекати залишилося не так довго. Саміт відбудеться 16 липня.

Світлина Reuters: у цьому просторому будинку у Гельсінкі працюватиме прес-центр саміту президентів США і Росії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply