Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

50 нових генералів за чотири роки війни

Автор:

|

Лютий 24, 2018

|

Рубрика:

50 нових генералів за чотири роки війни

Інтернет-видання «Радіо Свобода» 24 лютого наводить фрагмент з інтерв’ю начальника Генерального штабу Збройних Сил України Віктора Муженка: «Із 2014-го у нас було присвоєно 50 генеральських звань. З них практично всі – це офіцери, які вже мали бойовий досвід. На сьогодні основною умовою просування по службі, призначення, і особливо на основні командні посади, є саме наявність бойового досвіду, того досвіду, який ми отримали у війні 2014–2017 років і продовжуємо отримувати у 2018 році».

Однак, російська інтервенція позначилася не лише на зростанні чисельності генеральських лав. Помітно пожвавилося просування по службі. Ті, хто у 2014 році командував бригадами зараз вже командувачі оперативних командувань, а дехто досягнув посад заступників командувачів видів Збройних Сил України.

І нарешті – про поповнення. Нинішнього року відбудеться перший випуск молодих офіцерів, які вступали до військових вищих навчальних закладів восени 2014 року. Із загального числа випускників четверту частину становлять ті, що у перший рік війни служили солдатами і сержантами. Віктор Муженко впевнений, що «це потужний кадровий потенціал» української армії.

Світлина: Віктор Муженко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply