Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

5 мільйонів євро на гендерну рівність

Автор:

|

Червень 10, 2017

|

Рубрика:

5 мільйонів євро на гендерну рівність

Таку суму (майже $ 5,6) Швеція виділила Україні, повідомляє 10 червня сайт «Deutsche Welle» з посиланням на прес-службу віце-прем’єр-міністра України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Отож, заступниця Генерального секретаря ООН, Виконавча директорка програми «ООН-Жінки» Фумзілє Мламбо-Нгкука та посол Швеції в Україні Мартін Хагстром підписали угоду про фінансування проекту «Гендерна рівність в національних реформах і встановленні миру і безпеки в Україні». Для його реалізації сформовано бюджет у п’ять мільйонів євро, який розрахований на чотири роки. Фінансування буде спрямовано на підтримку роботи новоствореного офісу урядового уповноваженого із питань гендерної політики, а також допомогу у реалізації національного плану дій «Жінки, мир, безпека».

Фумзілє Мламбо-Нгкука під час підписання угоди сказала: «Ми розуміємо, що український народ не може самостійно впоратися з таким докорінним реформуванням, яке передбачає зміну суспільної свідомості та руйнування гендерних стереотипів. Але ви не самі на цьому шляху, ми поруч і готові вам допомогти і підтримати вас».

Світлина: заступниця Генерального секретаря ООН, Виконавча директорка програми «ООН-Жінки» Фумзілє Мламбо-Нгкука.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply