Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

463 у Порошенка проти трьох у Зеленського

Автор:

|

Квітень 19, 2019

|

Рубрика:

463 у Порошенка проти трьох у Зеленського

Аналітики проекту uData School напередодні другого туру виборів Президента України, проаналізували Facebook-аудиторію Зеленського та Порошенка? та з’ясували, що слово “Україна” у публікаціях  на сторінці кандидата у Президенти Петра Порошенка повторюється 463 рази, а у постах на сторінці Володимира Зеленського, – лише три. Натомість найпопулярнішим словом у дописах Зеленського є “зробимоцеразом”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для дослідження аналітики взяли інформацію про активність 800 тис. користувачів Facebook у період з 1 січня по 1 квітня 2019 року. Вони також визначили, як прихильники семи кандидатів, які не пройшли до другого туру, взаємодіють зі сторінками лідерів президентських перегонів.

“Серед людей, які коментують або реагують на пости зі сторінки Порошенка, найбільше тих, хто також взаємодіє із дописами Руслана Кошулинського. Далі йдуть Анатолій Гриценко, Ігор Смешко та Юрій Бойко. Ті, хто коментує дописи на сторінці Зеленського, найбільше взаємодіють із дописами Юлії Тимошенко та Анатолія Гриценка”, – йдеться у повідомленні.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply