Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

281 порушення свободи слова в Україні

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

281 порушення свободи слова в Україні

Такий показник зафіксовано у нас у державі минулого року. Про це у четвер, 3 травня, повідомляє Інтернет-видання «Громадське», посилаючись на розповідь виконавчої директорки Інституту масової інформації (ІМІ) Оксани Романюк під час круглого столу до Всесвітнього дня свободи преси. Вона також зазначила, що у першому кварталі 2018 року особливо зросла фізична агресія щодо журналістів.

Як повідомлялося раніше, за індексом свободи слова у рейтингу організації «Репортери без кордонів», Україна посіла 101 місце у світі поміж 180 країн. «Серед найбільших проблем свободи слова в Україні – не лише самі факти нападів, а й перш за все безкарність. Тут варто згадати справу Шеремета. Великою проблемою лишається питання медіа-власності. Три чверті глядачів телебачення дивляться канали, що належать чотирьом власникам», – сказав голова Бюро Східної Європи та Центральної Азії «Репортерів без кордонів» Йохан Бір.

До слова, днями в Україну не пустили журналістів із Чехії, Італії та Росії, які планували висвітлювати події в Одесі 2 травня.

Світлина: директорка ІМІ Оксана Романюк.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply