Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

20 годин допиту і жодних подробиць

Автор:

|

Лютий 16, 2018

|

Рубрика:

20 годин допиту і жодних подробиць

Колишній головний стратег передвиборчої кампанії Дональда Трампа Стівен Беннон протягом минулого тижня кілька разів давав свідчення спеціальному прокурору Роберту Мюллеру, який розслідує можливе втручання Росії у президентську кампанію в США в 2016 році. Про це повідомив американський канал NBC News у п’ятницю, 16 лютого. Зазначено, що загалом свідок відповідав на запитання самого прокурора і його колег-слідчих не менше 20 годин. Однак жодних подробиць при цьому не названо.

Окрім того, Стівен Беннон напередодні дав свідчення комітету Палати представників Конгресу США з розвідки. Як повідомляє Reuters, екс-радник Дональда Трампа відмовився відповідати на багато запитань, що викликало розчарування конгресменів. По суті він торкався лише тих тем, на висвітлення яких отримав дозвіл адміністрації Білого дому.

Стівен Беннон був радником президента США зі стратегічних питань з січня по серпень 2017 року. До цього він очолював виборчий штаб Дональда Трампа з серпня 2016 року.

Роберт Мюллер – американський правник та державний діяч. З 17 травня 2017 Міністерство юстиції США призначило його спеціальним прокурором для розслідування підозр у змові членів передвиборного штабу Дональда Трампа з російськими спецслужбами.

Світлина AFP: Дональд Трамп і Стівен Беннон.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply