Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

$2 мільйони заощаджень Володимира Гройсмана

Автор:

|

Квітень 05, 2017

|

Рубрика:

$2 мільйони заощаджень Володимира Гройсмана

У середу, 5 квітня, часопис Financial Times оприлюднив інтерв’ю з Прем’єр-міністром України. Володимир Гройсман заявив, що після трьох років режиму економії українці цього року нарешті почнуть відчувати користь від проведення реформ. На його думку, вдалося дійти до «платформи, з якої ми перейдемо до зростання, і люди це відчують». Правда, одразу ж, без паузи, очільник українського уряду додав – «або, Боже борони, ми знову скотимося до стагнації».

Британський економічний оглядач Тім Аш у мережі Twitter доволі скептично прокоментував це інтерв’ю. Він порадив спершу глянути, чи наприкінці місяця пан Гройсман ще матиме цю роботу. А потім назвав головне питання – результативність боротьби з хабарництвом.

Газета констатує, що 2016 року виробництво в Україні зросло на 2,3% після 17% падіння упродовж минулих двох років Однак мільйони українців і далі ледве виживають в умовах, коли пенсії та мінімальна заробітна платня тримаються на рівні близько 100 доларів на місяць. Тому цілком доречним було запитання кореспондента Financial Times про задекларовані прем’єром статки, у тому числі й понад $2 мільйони заощаджень. Володимир Гройсман відповів, що все це чесно зароблене ще до того, як він почав працювати в політиці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply