Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

18 обвинувачених у справі про вбивство журналіста

Автор:

|

Жовтень 20, 2018

|

Рубрика:

18 обвинувачених у справі про вбивство журналіста

Інтернет-видання «Радіо Свобода» повідомляє у суботу, 20  жовтня, що влада Саудівської Аравії визнала смерть Джамаля Хашоггі, який з 2017 року працював оглядачем американської газети «Washington Post». Він зник ще 2 жовтня і це перша офіційна звістка про його долю.

У заяві державного прокурора Саудівської Аравії сказано, що Джамаль Хашоггі побився з людьми, які зустріли його в приміщенні саудівського консульства у Стамбулі, і був убитий в сутичці. 18 осіб вже затримані за підозрою в причетності до злочину. Король Саудівської Аравії Салман розпорядився перебудувати роботу державної розвідки. Двоє високопоставлених радників принца-наступника звільнені з посад.

Опозиційний саудівський журналіст Джамаль Хашоггі щез після того як увійшов до будівлі консульства Саудівської Аравії в Стамбулі. Турецькі слідчі припускали, що він був убитий на території консульства. Повідомлено про аудіозапис, де чути як люди, що спеціально прилетіли до Туреччини, допитували журналіста, а потім закатували його до смерті.

Загибель Джамаля Хашоггі викликала дипломатичний скандал. У країнах Євросоюзу і США обговорювали можливі санкції проти Саудівської Аравії після зникнення журналіста.

Світлина AFP: Джамаль Хашоггі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply