Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

16-річна школярка, що готова померти

Автор:

|

Липень 18, 2017

|

Рубрика:

16-річна школярка, що готова померти

Провідні інформаційні агенції світу 18 липня з посиланням на газету Die Welt повідомляють, що у Мосулі затримано два десятки джихадисток. Вони ховалися у підземному тунелі, мали при собі зброю та пояси смертників і готувалися до нападів на іракські урядові війська.

У числі затриманих – громадянки Росії, Німеччини, Туреччини та Канади. За даними німецьких засобів масової інформації, поміж ісламісток була й 16-річна школярка з Саксонії. У Німеччині вона вважалася зниклою без вісті від літа 2016 року. Перед тим перебувала під наглядом поліції через інтернет-контакти з прихильниками угрупування «Ісламська держава» (ІД). Прокуратура Німеччини вже була порушила проти неї кримінальну справу за підозрою в скоєнні тяжкого державного злочину. Однак провадження призупинили у зв’язку зі зникненням підозрюваної.

10 липня прем’єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді оголосив про перемогу в Мосулі над джихадистами і звільнення міста від формувань ІД. Джихадисти утримували його з 2014 року і вважали одним з своїх ключових міст.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply