Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

$ 150 мільйонів кредиту Україні

Автор:

|

Травень 03, 2017

|

Рубрика:

$ 150 мільйонів кредиту Україні

Його виділив Світовий банк (СБ) Україні цільовим призначенням – на підтримку експортно-орієнтованого малого та середнього бізнесу. Про це повідомляє у середу, 3 травня, сайт «Deutsche Welle».

Директор СБ у Білорусі, Молдові та Україні Сату Кахконен наголосив: «Україна володіє креативним і унікальним діловим потенціалом і може виробляти високоякісну конкурентоспроможну продукцію. Однак численні перешкоди обмежують можливості України в сфері експорту. Один з них – це брак фінансування. Доступ до довгострокового фінансування для підприємств малого та середнього бізнесу допоможе цій країні збільшити експорт і буде сприяти пожвавленню економічного зростання в Україні».

Схвалена Світовим банком програма кредитування буде реалізована Укрексімбанком, який надасть субкредити банкам-учасникам. Ті, своєю чергою, будуть фінансувати українські підприємства, які беруть участь в програмі.

Світовий банк є одним з головних міжнародних партнерів України і фінансує проекти у сферах водопостачання, опалення, енергетики, будівництва доріг, соціального захисту й охорони здоров’я. Україна приєдналася до Світового банку в 1992 році. Відтоді отримала від нього кредитів на загальну суму $ 12 млрд для реалізації майже 70 проектів і програм.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply