Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

13 – число щасливе

Автор:

|

Січень 10, 2019

|

Рубрика:

13 – число щасливе

У четвер, 10 січня, прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) оприлюднив чергове зведення із зони бойових дій. З нього дізнаємося, що минулої доби російсько-терористичні війська двічі порушували режим припинення вогню. Випадків застосування забороненого Мінськими угодами озброєння не зафіксовано.

Українські позиції були обстріляні з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї у районах Новомихайлівки на Донецькому напрямку та Лебединського на Маріупольському. При цьому жоден військовослужбовець Об’єднаних Сил не постраждав.

Наші підрозділи адекватно відповідали на ворожі провокації. За даними розвідки, учора загинули два окупанти. Протягом ночі поточної доби обстрілів не було.

Під традиційною рубрикою «Герої з нулів» прес-центр ООС розповідає про захисника України Сашка, який служить вже три роки. Брав участь у боях за Трьохізбенку, Чермалик, Новоселівці. А зараз воює на широко відомій авдіївській «Промці». А ще хлопець має незвичний позивний – «Тринадцятий». Каже, що для нього це щасливе число.

Світлина: Сашко-«Тринадцятий» веде спостереження на одній з найбільш неспокійних позицій на околицях Авдіївки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply