Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

$125 мільйонів на розвиток Донбасу

Автор:

|

Травень 12, 2018

|

Рубрика:

$125 мільйонів на розвиток Донбасу

Ці кошти, як повідомляє у суботу, 12 травня, «Радіо Свобода», додатково виділить Агенція США з міжнародного розвитку (USAID). Втім, ця фінансова допомога надійде не лише на Донбас. Певні частини із загальної суми буде спрямовано також на інші території, що «відчули на собі вплив російської агресії». Гроші використають для подальшої стабілізації та об’єднання українських громад в регіоні, підвищення стійкості місцевої економіки і прискорення її розвитку.

Офіційно про надання $125 мільйонів буде оголошено 15 травня на спеціальній прес-конференції. У ній візьмуть участь заступник адміністратора і керівника Бюро USAID у справах країн Європи та Євразії Брок Бірман, Посол США в Україні Марі Йованович та  Спеціальний представник Держдепартаменту США на переговорах щодо України Курт Волкер.

Нагадаємо, що наприкінці березня цього року палата представників американського Конгресу затвердила загальний обсяг допомоги Україні на 2018 фіскальний рік (він завершиться у США 30 вересня). Як сказано у документі, «на ініціативу з підтримки безпеки України» виділяється $200 мільйонів доларів. Ця сума піде на підготовку українських військових, закупівлю обладнання, летальних озброєнь оборонного характеру, підтримку роботи розвідслужб країни і логістичне забезпечення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply