Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Окупаційна влада Криму відмовила у реєстрації представництва УПЦ

Автор:

|

Квітень 23, 2019

|

Рубрика:

Окупаційна влада Криму відмовила у реєстрації представництва УПЦ
Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент

Громадська організація КримSOS повідомляє, що в окупованому Криму “влада” відмовила архієпископу Клименту у визнанні і реєстрації представництва УПЦ.

“Окупаційне “управління міністерства юстиції РФ по Криму” відмовило в реєстрації релігійної організації “Українська православна парафія святих рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги” за заявкою архієпископа Климента”, – йдеться в повідомленні.

В офіційній відповіді чиновники окупаційного уряду не називають причини, на підставі яких було відмовлено в реєстрації в Криму представництва УПЦ. Вони лише посилаються на “ч.1 ст. 12 відмова Федерального закону від 26 вересня 1997 року № 125-ФЗ “Про свободу совісті і релігійні об’єднання”. У зазначеній статті закону, зокрема, йдеться, що підставою для відмови в реєстрації може бути “невідповідність цілей організації Конституції Росії, неправомочність засновника, чи невизнання створюваної організації як релігійної”. На початку лютого 2019 року “влада” в Криму направила припис про “звільнення приміщень” Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги в Сімферополі, в якому проходили богослужіння УПЦ. Згодом ця вимога була пояснена закінченням терміну дії договору з єпархією УПЦ КП, яка перейшла до новоствореної ПЦУ.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply