Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

$100 мільйонів на газ для України

Автор:

|

Серпень 01, 2018

|

Рубрика:

$100 мільйонів на газ для України

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) повідомив у середу, 1 серпня, на своєму веб-сайті, що може надати «Нафтогазу України» до $100 мільйонів фінансування в рамках відновлюваної кредитної лінії на 250 мільйонів доларів.

Засідання ради директорів банку з цього питання заплановано провести 5 вересня 2018 року. ЄБРР вказує, що кредитну лінію організував міжнародний інвестиційний банк Goldman Sachs і гарантувала Американська урядова організація з фінансування розвитку OPIC (Overseas Private Investment Corporation). Кошти надаються для закупівлі компанією газу в літній період.

ЄБРР та «Нафтогаз» і раніше співпрацювали в питанні закупівлі природного газу. У січні 2018 року українська компанія повідомила, що здійснила остаточне погашення заборгованості в сумі $300 мільйонів за кредитною угодою з ЄБРР, таким чином повністю і вчасно виконавши свої зобов’язання за угодою, укладеною у жовтні 2015 року.

За інформацією прес-служби «Нафтогазу», загалом на західному кордоні України придбано 5,3 мільярда кубометрів газу за процедурами закупівель ЄБРР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply