Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

100 днів президентства Дональда Трампа

Автор:

|

Квітень 28, 2017

|

Рубрика:

100 днів президентства Дональда Трампа

Європейські інтернет-видання аналізують сьогодні оприлюднений Білим домом перелік справ, які сам президент США вважає своїми досягненнями за 100 днів перебування на посаді. «Deutsche Welle» 28 квітня першим з таких досягнень згадує «ізоляцію Росії та Сирії в ООН, досягнуту завдяки успішній дипломатичній роботі спільно з главою Китаю Сі Цзіньпіном». У числі інших жорстких рішень – санкції проти Сирії за застосування хімічної зброї та проти Ірану за ракетні випробування.

Ще своїми успіхами американський лідер назвав збільшення військового бюджету США на 54 мільярди доларів, ракетний обстріл військової бази в Сирії у відповідь на застосування режимом Асада хімічної зброї проти цивільного населення, зниження нелегальних переходів південних кордонів США на 61 відсоток з січня поточного року, підписання указу про початкове фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Як пише сайт ВВС, Дональд Трамп також заявив, що протистояння з Північною Кореєю через її ядерну програму може вилитися в серйозний військовий конфлікт, проте він волів би вирішити ситуацію дипломатичним шляхом. Принагідно похвалив китайського лідера Сі Цзіньпіна за допомогу в спробах приборкати Північну Корею.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply