Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

10-річчя російського вторгнення у Грузію

Автор:

|

Серпень 07, 2018

|

Рубрика:

10-річчя російського вторгнення у Грузію

У вівторок, 7 серпня, вище керівництво держави, разом з іноземними гостями, взяло участь в заходах, присвячених десятій річниці російсько-грузинського збройного конфлікту навколо Південної Осетії.

Президент, прем’єр-міністр, голова парламенту і депутати законодавчого органу поклали вінки і квіти на могили військовослужбовців, що полягли під час бойових дій. Траурна церемонія відбулася на військовому кладовищі «Мухатгверді» неподалік від грузинської столиці.

У Тбілісі відбулася конференція «Для миру і безпеки. 10 років по російсько-грузинській війні 2008 року». Прем’єр-міністр Мамука Бахтадзе заявив, що 10 років тому Росія «здійснила ще одну агресію щодо Грузії». Президент Георгій Маргвелашвілі закликав міжнародне співтовариство зрозуміти, що «церемонитися з Росією безглуздо і зупинити її агресію неможливо».

Міністри закордонних справ Литви, Латвії, Польщі та віце-прем’єр України, що перебувають у Грузії в знак солідарності, побували на адміністративній межі із самопроголошеною республікою Південна Осетія.

Світлина: траурна церемонія на військовому кладовищі «Мухатгверді».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply