Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Українські біатлоністи не можуть підготуватися до сезону

Автор:

|

Вересень 06, 2020

|

Рубрика:

Українські біатлоністи не можуть підготуватися до сезону
Юрій Санітра

Найкращі українські біатлоністи вирушили на свій третій літній тренувальний збір — у Сянки на Львівщині. Юрій Санітра, головний тренер збірної України з біатлону, каже, що команда мала б готуватися за кордоном. Проте на заваді стала пандемія. У яких же умовах біатлоністи тренуються в Україні?
— Чому тренувальні збори за кордоном скасували?
— Ми мали їхати до Австрії чи Румунії. Та через пандемію курорти відвідувачів не приймають, — бідкається Володимир Бринзак, президент Федерації біатлону України. — Крім цього, після прибуття до країни треба відбути двотижневий карантин.
— Які особливості тренувальних зборів в Україні?
В. Б.: — Найважливіша проблема — недостатня висота над рівнем моря. У цей період біатлоністам необхідно тренуватися на висоті 1600-1800 м. А в Сянках — лише 900 м. Ми тренуємось на лижоролерах, а не на лижах, що також не на користь справі. Тим часом у Німеччині чи Фінляндії на таких висотах є спеціальні труби зі снігом — спортсмени посеред літа можуть тренуватися на лижах. Звісно, наші тренери прагнуть якнайкраще підготувати спортсменів до сезону, але чи вдасться їм це зробити у таких умовах, не знаю.
— Колись біатлоністи їздили тренуватися під Говерлу, у Заросляк. Там висота — понад 1300 м. Що заважає поїхати туди?
Ю. С.: — Та який Заросляк?! Там ні траси, ні роликів, ні асфальту. Й у Тисовці роликова траса в аварійному стані, туди також команду не повезеш. У Сянках умови хороші. Харчування і проживання на найвищому рівні. Є траса для ролерів, велосипедів, стрільбище, тренажерна зала. Лише висоти бракує.
Розмовляв Максим Качурівський, «Експрес»

До слова
Український біатлоніст Дмитро Підручний візьме участь в шоу-гонитві City Biathlon у Вісбадені. Турнір відбудеться 27 вересня. У гонитві також виступлять Йоґаннес Бо, Бенедикт Долль, Яков Фак, Кентен Фійон-Має, Лукас Хофер та інші відомі біатлоністи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply