Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 18, 2021

Українська Мессі Ольга Овдійчук

Автор:

|

Липень 31, 2019

|

Рубрика:

Українська Мессі Ольга Овдійчук

До Мадрида, столиці Іспанії, Ольга Овдійчук переїхала зі статусом чемпіонки та володарки Кубка України з футболу серед жінок, а також зі званням найкращої бомбардирки чемпіонату України — минулого сезону спортсменка забила 30 голів!
— Давно стежу за іспанською першістю і завжди надіялася, що колись потраплю туди, — розповідає спортсменка. — А нещодавно зателефонував мій аґент і повідомив, що мене запрошує іспанський «Атлетико». Я одразу ж погодилася укласти угоду. Фактично збулася моя мрія.
— Які перші враження від перебування у новій команді?
— Мене дуже вразила її інфраструктура. Клуб створив казкові умови. На тренувальній базі є поля різних розмірів, де тренуються як дорослі, так діти. Укомлектовані тренажерні зали. Словом, створені належні умови для кар’єрного зростання. Ближче знайомство з «Атлетико» — ще попереду, адже чемпіонат Іспанії розпочнеться у вересні, а сезон підготовки стартує вже незабаром.
— Чим зараз займаєтесь?
— Я у відпустці, але відпочити не можу, бо займаюся переїздом до Мадрида. Клуб надав розкішні апартаменти. Більше мені нічого не потрібно. Я переселяюся для того, щоб працювати і розвиватися як футболістка.
— Ви знайомі з багатьма зірками українського футболу. З ким мрієте зустрітися в Іспанії?
— Мені імпонують Альваро Мората та Дієґо Коста. Звісно, хочу з ними познайомитися. Надіюся, що матиму таку можливість, адже обоє також захищають кольори «Атлетико».
— А як щодо Ліонеля Мессі? Адже офіційний сайт «Атлетико» назвав вас «українською Мессі»…
— Ліонель — один із найкращих футболістів сучасності. Приємно, що іспанці мене з ним порівняли. На мою думку, представники «Атлетико» побачили схожість у манері моєї гри та Мессі, адже я справді демонструю подібний стиль.
Розмовляв Олег Зубарук, «Експрес»

Пряма мова
Наталія Зінченко, головна тренерка збірної України з жіночого футболу:
— Ольга Овдійчук стала першою українкою, на яку зробив ставку ґранд європейського футболу. Українські футболістки часто працевлаштовувалися в Європі, але досі жодній із них не вдавалося потрапити у топ-клуб. Ольга заслужила це запрошення. Вона переросла рівень чемпіонату України. Певна, що все в неї буде гаразд, адже Ольга — дуже талановита. Її козирі — феноменальна швидкість, вміння обводити опоненток і забивати голи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply