Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Українки — найшляхетніші та найгарніші в світі. Доведімо це ще раз!

Автор:

|

Вересень 27, 2018

|

Рубрика:

Українки — найшляхетніші та найгарніші в світі. Доведімо це ще раз!

Звертаємося до кожної енергійної, талановитої та чарівної українки штату Нью-Джерзі: «Вийди на сцену — нехай свято «Міс Українка Нью-Джерзі» покаже громаді та світові твою вроду, творчу натуру, енергію, драйв і талант, твої досягнення. Здивуй і врази світ красою твоєї душі. Це свято — не тільки нагода стати учасницею живого дійства на сцені, а й зустріти багатьох людей, набути нових друзів, відвідати творчі майстерні й долучитися до громадської роботи як Посол доброї волі через доброчинні акції, які тобі до вподоби. Нехай цей конкурс стане завдяки тобі місцем святкування української культури і поширення знань про сучасний стиль українського життя. Усі фіналістки конкурсу одержать цінні призи (годинники швейцарської якості фірми «Клейноди» з колекції «Вишиванка», авторські ґердани ручної роботи українського дизайнера Віри Фаріон, сертифікати для відпочинку в різноманітних курортах Америки і відвідин спа-салонів, багато інших подарунків від спонсорів конкурсу. Одна з фіналісток одержить суконку від українського дизайнера з міжнародним визнанням Оксани Полонець). Переможниця отримає можливість поїздки в Україну, де буде представляти Союз українок Америки на доброчинних акціях, унікальний ювелірний виріб від Класичного ювелірного дому «Лобортас».
Такими словами 137-й відділ Союзу українок Америки (СУА) проінформував українську громаду Нью-Джерзі про цілком нову ініціативу — доброчинний вечір «Міс Українка Нью-Джерзі-2018». Революція гідності та війна з Росією на Донбасі спричинили появу багатьох громадських організацій, метою яких стала допомога потребуючим в Україні. 137-й відділ СУА в Кліфтоні є однією з таких організацій. Про те, чому саме таке свято вирішили започаткувати союзянки, розмова з головою відділу Валентиною Табакою й її заступницею Марією Абрамів.
— Союз українок Америки добре знаний у діаспорі, це — одна з найстарших українських організацій. Як працюється молодому відділу в такій поважній інституції?
Валентина Табака: — Коли дізнаєшся про цю величезну роботу союзянок упродовж понад 95 років, відчуваєш глибоку пошану до українок, котрі мали розуміння і знаходили час думати не лише про свою сім’ю, але бачили потреби більшої української спільноти. Серед напрямів діяльності СУА є збереження української культурної спадщини в діаспорі, поширення її здобутків та інформації про Україну серед американців, допомога потребуючим українцям світу. Доброчинні вечори, які ми організовуємо, поєднують представлення української культури в Америці (показ мод відомих українських дизайнерів, творів художників, виступи українських співаків), збирання коштів на підтримку потребуючих в Україні, залучення молоді до волонтерської роботи в українському середовищі. Ми дуже раді, що ці й інші наші заходи підтримуються СУА, що керівництво заохочує приєднання до організації свіжих сил, зокрема, новоприбулих українок.
— Конкурс «Міс Українка Нью-Джерзі-2018» є новим явищем для штату. Чому вирішили організувати таке свято?
Марія Абрамів: — Конкурси «Міс Українська Канада», «Міс Українська діаспора» серед українок Канади й Америки відповідно вже проводяться кілька років і користуються великою популярністю. В Канаді цей конкурс відбувається в два етапи — вибирають фіналісток на рівні провінцій, тоді серед них і «Міс українська Канада». В Америці наразі цей конкурс проводився в Чикаґо без попередніх конкурсів на рівні штатів. Нам сподобався підхід організаторів — головним критерієм відбору стала не жіноча врода (властиво, не лише жіноча краса), але й таланти, досягнення, волонтерські та благодійні справи, знання української культури учасниць. Історично склалося, що в Нью-Джерзі проживають американки з усіх можливих хвиль української еміґрації, котрі не забувають і шанують своє українське коріння. Тому ми вирішили підтримати ідею конкурсів такого типу на рівні штатів і організувати свято «Міс українка Нью-Джерзі». Ми вдячні за підтримку нашим спонсорам —компаніям Meest-America, V2com’s Design & Advertising studio, СУА, Ukrainian American Business & Professionals Association Inc, Salt Breeze, People Wealth Matters LLC, Catering MishMash & The Excelsior UA, Lobortas Classic Jewelry House, Kochut, «Дизайн-студії Оксани Полонець». Запрошуємо бізнеси, організації до співпраці — ваш внесок допоможе зробити наш проект успішним, частину прибутку від вечора передадуть існуючим культурним, освітнім і гуманітарним проектам СУА, подяка меценатам буде поміщена в усіх рекламних матеріалах і засобах масової інформації.
— Якими є умови участі в конкурсі?
В. Т.: — Українські дівчата заслужено вважаються одними з найгарніших, найрозумніших і найшляхетніших у світі. Конкурс «Міс Українка Нью-Джерзі» має на меті підтвердити цю істину. До участі в конкурсі запрошуються дівчата віком 18-35 років, українського походження, які народилися, проживають (чи проживали колись), вчаться, працюють, займаються громадською діяльністю на теренах Нью-Джерзі. Знання української мови бажане. Немає обмежень в зрості чи вазі. Зареєструватися для участі в конкурсі потрібно на сайті www.MissUkrainianNJ.com. Процедура дуже проста, тим паче для наших дівчат із їхнім досвідом подачі аплікацій в університети, коледжі, для влаштування на роботу та знанням електронних технологій! Тому просимо українську громаду поширити інформацію про конкурс всіма можливими електронними та неелектронними шляхами, щоб жодна українка Нью-Джерзі не пропустила нагоду змагатися за звання найкращої!
— Що цікавого очікувати глядачам конкурсу?
М. А.: — Найцікавішою частиною свята буде сам конкурс на звання «Міс Українка Нью-Джерзі-2018», фіналістки також змагатимуться за титули: перша, друга «Віце-міс Україна Нью-Джерзі-2018», «Міс глядацьких симпатій», «Міс талант», «Міс елегантність», «Міс українська спадщина», «Міс інтелігентність», «Міс волонтерства», «Міс доброзичливість», інші. Учасниці представлять українські національні костюми (етнографічні, історичні чи сучасні), продемонструють власні таланти, познайомлять гостей із відомими дизайнерами та новими українськими брендами. Показ унікальних колекцій одягу Оксани Полонець, виробів класичного ювелірного дому «Лобортас» буде переплетений із виступами популярних українських виконавців. Чудова зала, смачна їжа. То ж 11 листопада в приміщенні імпозантного ресторану Excelsior відбудеться справжнє свято української культури! Очікуємо побачити не лише українську громаду — запрошуємо всіх привести своїх американських друзів, аби перед ними відкрилася Україна, багата культурними традиціями та сучасними досягненнями, а найголовніше — багата людьми, в яких гармонійно поєдналися б фізична і духовна краса!»
Розмовляла Орися Сорока

P. S. Будемо раді відповісти на ваші запитання за тел.: 201-220-9235 (Валентина), 973-557-3621 (Марія). До зустрічі на конкурсі «Міс українка Нью-Джерзі-2018».

До слова
Вероніка Дідусенко, переможниця конкурсу краси «Міс Україна-2018», втратить корону через неправдиву інформацію про себе в анкеті на участь в змаганні. З’ясувалося, що вона розлучена і виховує дитину від цього шлюбу. Відсутність чоловіка та дитини — одна з головних умов для володіння звання «міс» на більшості світових конкурсів краси. Переможниця не погодилася з цим рішенням і назвала правила дискримінаційними.
Фінал конкурсу, переможниця якого має представити Україну на конкурсі «Міс світу», відбувся в Києві 20 вересня ц. р. У ньому змагалися 25 дівчат із різних куточків країни, а перемогла 23-річна киянка Дідусенко. Але 24 вересня з’ясувалося, що Вероніка розлучена та виховує чотирирічного сина від цього шлюбу.
При цьому серед численних правил для конкурсанток однією з найзначніших залишається умова, за якою у дівчини не повинно бути чоловіка або дітей. Тільки в цьому випадку красуні на більшості світових конкурсів краси називаються «міс».
Вікторія Кіосе, виконавчий директор організаційного комітету конкурсу, на прес-конференції назвала ситуацію, що склалася, «несподіваною історією». Однак для таких випадків існує відповідний протокол, згідно з яким п. Дідусенко дискваліфікували. Журі Національного конкурсу краси Міс України 30 вересня збереться знову і переобере володарку корони найгарнішої українки 2018 року. Якби п. Дідусенко потрапила на «Міс світу» і про її сімейний стан стало відомо тоді, Україну могли б зовсім виключити зі світового конкурсу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply