Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Тедді Атлас: «Нас цікавить лише перемога»

Автор:

|

Жовтень 09, 2019

|

Рубрика:

Тедді Атлас: «Нас цікавить лише перемога»
Тедді Атлас

Тедді Атлас, теперішній наставник Олександра Гвоздика, дуже відомий у світі боксу, він також працює експертом боксу на американському телеканалі ESPN. Цей фахівець допоміг Касу Д’Амато відкрити світу молодого Майка Тайсона, успішно працював із відомими важковаговиками — американцями Майклом Мурером, Шенноном Бріґґсом, Кірком Джонсоном та іншими знаменитими боксерами. Але прийшов час і Тедді відійшов від тренерської діяльності та не хотів до неї повертатися. Проте зумів змінити своє рішення, коли познайомився з українським боксером. В інтерв’ю для тижневика «Міст», відповідаючи на запитання, що спонукало його змінити своє рішення, п. Атлас відповів: «Я повернувся до боксу, щоб тренувати Олександра не лише задля виграшу разом із ним поясів чемпіонів світу, але й через те, з якою людиною мені доводиться бути поруч. Це — привілей бути з ним, тренувати його, адже він чудова людина і неперевершений боксер».
— Яка найбільша перевага Олександра Гвоздика у бою проти Бетербієва?
— Це буде запеклий поєдинок і ми про це знаємо. Першою перевагою є те, що ми готуємося до виснажливого поєдинку. Ми не намагаємося себе обдурити й очікуємо на сильні удари вмотивованого суперника, чемпіона світу. Але ми до цього готові, як і до різних сценаріїв розвитку подій на рингу. Другою перевагою є професійні навички Олександра, які він буде змушений продемонструвати, щоб перемогти такого суперника. Його професіоналізм, характер, уміння думати в бою навіть під тиском суперника, як він це зробив у поєдинку проти Стівенсона, його здатність доводити до кінця план на бій і вміння дотримуватися стратегії бою проти сильного суперника в скрутних ситуаціях. Для мене це найважливіші якості, якими Олександр володіє і буде змушений їх показати 18 жовтня в Liacouras Center.
— На вашу думку, чого очікувати глядачам: нокауту чи виснажливого поєдинку в усіх 12 раундах?
— Відповім на це запитання словами леґендарної людини, колишнього менеджера американської футбольної команди Окленд Рейдерс: «Нас цікавить лише перемога. ПЕРЕМОГА!»
До цього варто додати, що в одному зі своїх попередніх інтерв’ю для американських засобів інформації Тедді Атлас сказав: «Мені пощастило працювати з багатьма особливими бійцями. На щастя, багато хто з них стали успішними чемпіонами світу та дуже талановитими бійцями. Гадаю, що Олександр — найрозумніший з усіх, із ким я працював».
Розмовляв Юрій Вовк

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply