Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Світовий рекорд українця з підіймання гантелі

Автор:

|

Червень 24, 2020

|

Рубрика:

Світовий рекорд українця з підіймання гантелі
Олексій Новиков

За одну хвилину і вісім секунд Олексій Новиков підняв стокілограмову гантель 11 разів. Це вже не перше досягнення стронґмена, він — володар чотирьох титулів «Найсильніша людина України» у 2016-2019 рр.
— Мені вдалося виконати те, що запланував, — коментує свій успіх спортсмен. — За 75 секунд прагнув підняти гантель більше десяти разів. Загалом людський організм здатен за цей час підняти 100 кілограмів 13 разів. Мені знадобилося 68 секунд для того, щоби зробити це 11 разів. Сподіваюся наступного року підняти гантель 12 разів і встановити новий світовий рекорд. Головне тут — витримати темп. Бо якби не було обмежень у часі, можна й до сотні разів гантель підняти.
— Як готувалися до рекорду?
— Через карантин усі спортзали були зачинені, тож довелося привезти обладнання додому та встановити його на подвір’ї. Щодня на свіжому повітрі працював від півтори до трьох годин. Підіймав до 30 т заліза на день. Обсяг роботи залежав від мого бажання та від можливості організму. Суворі умови ще більше мене загартували. Таке враження: що гірші умови, то кращі результати показують українці. А ще під час карантину важкі тренування поєднував із дієтою. Це для того, щоб мій організм відпочив після великих навантажень, які отримував минулого сезону. Я зменшив кількість прийомів їжі з восьми до чотирьох разів на день. Відмовився від борошняних страв, картоплі, солодкого та багатьох інших продуктів. Вживав переважно низькокалорійні дієтичні страви, зокрема, салати. До слова, найбільше очищає організм капуста. Вона була у моєму щоденному раціоні.
— Й як дієта вплинула на вашу вагу?
— Схуд на 14 кг. Але попереду — важкі тренування, тому обов’язково повернуся до минулої ваги — 138 кг.
Розмовляв Олег Зубарук, «Експрес»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply