Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Станіслав Горуна: «Карантин зіграв мені на руку»

Автор:

|

Квітень 17, 2020

|

Рубрика:

Станіслав Горуна: «Карантин зіграв мені на руку»
Станіслав Горуна

Станіслав Горуна, капітан збірної України з карате, виборов право виступати у Токіо у ваговій категорії до 75 кг, але ще не знати, коли це змагання відбудеться.
— Боротьба за ліцензії тривала 18 місяців, — розповідає він. — За цей час я взяв участь у 20 міжнародних турнірах, за підсумками яких посів четверте місце. Цього вистачило для отримання ліцензії.
— Які ваші шанси на олімпійський успіх?
— Шанси в усіх рівні. Усе залежить від того, як підготуємося до Олімпійських ігор. Важливо також ретельно вивчити манеру всіх суперників. Я отримав завдання і тепер повинен його вирішити.
— Як на вашу підготовку вплинула зупинка спортивних подій через коронавірус?
— Карантин зіграв мені на руку, бо після завоювання ліцензії я отримав час на відпочинок, відновлення сил. Мій організм вже не має стресових навантажень, я лише щодня роблю легенькі пробіжки парком й імітую в повітрі удари руками та ногами. Якби не павза, то витрачав би сили на поїздки на міжнародні змагання до Марокко, Азербайджану й Іспанії. Надалі графік підготовки залежатиме від того, коли Європа здолає коронавірус. Для ефективної праці мені потрібні відкриті кордони, щоб вирушити на спаринги до збірних Казахстану, Єгипту, Йорданії й інших команд, які мають серйозних спаринг-партнерів. На жаль, в Україні належних тренувальних умов немає.
— На Олімпійських іграх карате буде представлене лише у трьох вагових категоріях. Дисципліна до 75 кг — ваша рідна?
— Так, я вже десять років виступаю саме в цій ваговій категорії. Моя оптимальна вага — 77 кг. Тож за дві доби до кожного старту скидаю 2 кг, виганяючи воду з організму. Мій секрет — відмовляюся від вечері й додаю одне тренування. Або ж можу відвідати сауну, чи 30 хвилин полежати у ванній із гарячою водою.
Розмовляв Олег Зубарук, «Експрес»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply