Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 24, 2021

Срібна перемога Дмитра Іллюка

Автор:

|

Жовтень 14, 2021

|

Рубрика:

Срібна перемога Дмитра Іллюка
Дмитро Іллюк — другий

Відомий український автогонщик-дрифтер Дмитро Іллюк блискавично виступив на черговому етапі європейського чемпіонату Drift Kings International Drift Series в Угорщині та отримав «срібло» і «бронзу» в двох дисциплінах.
— Це правда, що цей трек не раз ставав доленосним у вашій спортивній кар’єрі?
— Авжеж, адже саме на цьому треку 2010 року відбувся мій дебют на міжнародних змаганнях, а 2012-го я став тут чемпіоном Східної Європи. Тож цей трек справді має для мене особливе значення.
— Як змінилися умови участі у зв’язку з карантином?
— Організація цих змагань, як і раніше, була на високому рівні. Попри карантинні обмеження, які, до речі, в Угорщині, доволі м’які. Близько 20 тис. людей відвідали захід за три стартові дні. Близько 120 екіпажів стартували на змаганнях цього року в загальному переліку, тож, на мою думку — це наймасштабніший авто-захід 2021-го в Європі.
— Цього сезону вам не щастило, кілька змагань поспіль автівки ламалися на змаганнях. Тепер команді, вочевидь, вдалося вирішити всі технічні проблеми?
— Багато чого довелося корегувати для виправлення ситуації. Ми отримали нові колеса, що збільшило зчіпні властивості з покриттям і сприяло виведенню автівки на недосяжну для конкурентів швидкість. Однак водночас зросли навантаження на трансмісію. Через це спершу обрізало фланці редуктора, а потім і первинний вал коробки. Зараз ці елементи вже замінили на посилені. Ще встановили новий вал та особливі фланці редуктора виготовлені в Запоріжжі.
— А що попереду?
— Тільки перемоги! Важка праця всієї команди, тренування, змагання! Готуємося до нових стартів в Україні та за кордоном!
Розмовляла Ольга Гречко, УП

Як повідомляв «Міст», на автогонках у штаті Пенсильванія постраждали люди.

About Author

Meest-Online