Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

«СКАЙ» у Торонто: ювілейний світовий тур розпочинається за підтримки корпорації «Міст»

Автор:

|

Листопад 10, 2016

|

Рубрика:

«СКАЙ» у Торонто: ювілейний світовий тур розпочинається за підтримки корпорації «Міст»

СКАЙ

Уже 17 листопада у приміщенні «Золотого Лева» легендарний український гурт «СКАЙ» святкуватиме свій 15-й день народження в оточенні української громади Торонто. Принагідно фронтмен Олег Собчук розповів про те, які зміни відбулися у творчості та назві гурту, а також про майбутні плани команди.
— Нещодавно «СКАЙ» презентував новий альбом «Нове життя». Вирішили почати нове життя зі зміни назви гурту?
— Так, зміни торкнулися навіть назви. Тепер вона пишеться без крапок — просто «СКАЙ», чотири великі літери. Таким чином ми полегшили прихильникам пошук наших пісень, інформації та новин у мережі Інтернет. Всі наші офіційні аккаунти у соціальний мережах перейшли на оновлену назву для зручності. Ми на старті чогось нового — все тільки починається!
— Як довго тривала робота над новою платівкою?
— Ми з хлопцями працювали над альбомом два роки. Писалися тексти, аранжування, підбиралася музика й інструментальні рішення, міркували над дуетами. А потім весь цей пласт роботи зводили в «Нове життя».
— Доволі символічна назва…
— Це нове життя не лише гурту «СКАЙ», а й нове життя всієї України. Назва наче проста, а насправді дуже складна та глибока, адже стосується нових стартів у житті кожного з нас.
— Ваші треки сьогодні в плейлисті кожного другого українця, а що слухає лідер гурту «СКАЙ»?
— Переважно свої пісні корегую та створюю нові. Звісно, ще цілу купу нової закордонної музики від house до класики. Музика — як ковток свіжого повітря: треба бути в темі, шукати новий саунд, слухати себе й орієнтуватися на кращих представників жанру.
— Ви активно гастролюєте Україною. Цікаво, чи є якісь дивовижі у райдері гурту?
— Нічого такого немає, ми адекватні люди. Хіба що «Кіндер-сюрприз», мої діти їх люблять (сміється). Ми дуже прискіпливі до музики, до звучання у залах наших виступів — ця частина має бути ідеальною.
— А якщо запросять виступити у Росії — погодитеся?
— Погодимося, коли в Росії закінчиться путінський режим і до влади прийдуть адекватні люди. Творчість має бути без кордонів, у кожній країні є хороші, думаючі та мудрі люди, котрі страждають від того, що їхній улюблений музикант чи гурт не має змоги дати концерт через якісь політичні непорозуміння. Такого не повинно бути сьогодні, але, на жаль, зараз саме така ситуація. Сподіваємося і віримо, що скоро все зміниться на краще — буде мир, повага та порозуміння між нашими країнами.
— Однойменну пісню з попереднього альбому «Край неба» більшість шанувальників називає присвятою Криму. Як ви особисто трактуєте цю пісню?
— Цікаві паралелі. Не знав, що «Край неба» пов’язують із Кримом. Але це круто, що кожен слухач має свою власну думку й асоціацію, вмикаючи наші пісні. Отже, можемо достукатися до кожного серця. Й я краще не буду руйнувати ці асоціації трактуваннями своїх власних пісень, адже в мене інше світосприйняття. Якщо мої тексти резонують із філософією прихильників, то я все роблю правильно.
— Що вас надихає?
— Абсолютно все. Особливо мої рідні та друзі. Дуже важливо мати близьких людей, котрі вірять у тебе та підтримують, незважаючи ні на що. Заради родини ми, по суті, й живемо. Також обожнюю подорожувати. Це — найшвидший і найцікавіший освітній курс, коли не лише дізнаєшся щось нове про культуру інших народів, а й навчаєшся сам. Люблю книги, кінематограф і спілкування з цікавими людьми. Життя надихає!
Розмовляла Дар’я Бавзалук, «Високий Замок»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply