Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Ростислав Кісіль: «Нашим клієнтам має бути ще зручніше замовляти наші послуги в цей складний час»

Автор:

|

Квітень 01, 2020

|

Рубрика:

Ростислав Кісіль: «Нашим клієнтам має бути ще зручніше замовляти наші послуги в цей складний час»
Ростислав Кісіль разом із Галиною Цвіркун, директоркою з персоналу компанії, мав можливість передати допомогу лікарням особисто

26 березня львівські лікарні отримали першу партію експрес-тестів для виявлення коронавірусу, які для них придбала міжнародна поштово-логістична компанія Meest. Перший транш передали в Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги, яка у Львові опинилася «на передовій». «У цей складний час один із найважливіших першочергових кроків запобігання поширенню вірусу є його вчасне виявлення. Тому тестування хворих і медичних працівників, котрі з ними контактують щодня, є необхідним у сьогоднішній ситуації. Здоров’я українців — наша спільна відповідальність! Тому будемо допомагати далі! Міцного здоров’я всім і спокою!» — побажав Ростислав Кісіль, президент Meest Group. Ми вирішили дізнатися в нього, а як працює вся компанія.

Швидко й якісно
— Зараз запроваджені обмеження по всьому світу, в т. ч. у США, Канаді й Україні. Як у таких умовах працює компанія Meest?
— Meest — це міжнародна пошта, діяльність якої не припиняється у зв’язку із запровадженими обмеженнями. Тож ми продовжуємо доставляти посилки в країнах, де працюємо. У ситуації, що склалася через пандемію, у нас щодня збільшується кількість посилок, бо зростає продаж онлайн, і ми докладаємо максимум зусиль, щоб якісно та швидко забезпечувати попит наших клієнтів.
— Чи з’явилися у вас якісь інновації, пов’язані зі спалахом пандемії?
— Позаяк зі спалахом пандемії всі «перейшли» в Інтернет, дуже активно працюють наші онлайн-проєкти, серед яких — myMeest, Perekaz 24 та відправка посилок в Україну онлайн. Більше того, ми дуже активно доставляємо продукти, побутові товари та медикаменти через нашу подарункову програму. Якщо будь-хто матиме бажання доставити в Україні своїм родичам і близьким необхідні товари, ми це зробимо швидко та якісно. Усі ці проєкти щоденно вдосконалюються, аби нашим клієнтам було ще зручніше замовляти наші послуги в цей складний час.

Під захистом і в безпеці
— Чи довелося відправляти частину працівників на карантин?
— Переважна частина офісних працівників працює з дому. Але є працівники, без яких неможливе забезпечення діяльности компанії та достачання посилок нашим клієнтам. Вони працюють, а ми, своєю чергою, забезпечуємо їх усіма необхідними матеріалами та засобами захисту й безпеки. У приміщеннях, де перебувають наші співробітники й опрацьовують посилки, регулярно проводять прибирання та дезінфекцію.
— Як убезпечені від захворювання ваші кур’єри? Чи виникла потреба набирати їх додатково?
— Як я вже згадував, ми забезпечуємо всіх працівників відповідним захистом — масками, рукавицями, дезінфікуючими матеріалами й іншими необхідними речами. Перед початком роботи всі кур’єри проходять медичний огляд та перевірку температури. Звісно, у зв’язку зі зростанням поштових відправлень у нас виник попит на додатковий персонал, тому зараз відкрили кілька тисяч вакансій у країнах, де ми працюємо.

Навіть у найвіддаленіший куточок
— Чи є якісь обмеження щодо пересилання певних категорій товарів із Канади, США або навпаки?
— Ті самі обмеження, які були до карантину. Посилки зараз — найбезпечніший спосіб отримати необхідні товари від близьких чи з онлайн-магазинів. Тому можна без застережень надсилати посилки в Україну з Канади та США, які ми оперативно доставимо до отримувачів.
— У НБУ виникли проблеми із завезенням валюти до України, чи не вплинуло це на грошові перекази через Meest?
— В Україні справді існує така проблема, але ми намагаємося виконувати кожне замовлення наших клієнтів. Усі банки продовжують працювати. Навіть більше, перекази з Північної Америки за потреби можемо доставити і до рук у найвіддаленіший куточок України.

Зупинити неочікувану біду!
— Чи доцільно запроваджувати в Україні надзвичайний стан і як він може вплинути на діяльність вашої компанії?
— Надзвичайний стан уводити не потрібно, і жодна країна світу не розглядає такого варіанта, оскільки він може неґативно вплинути на стан економіки країни. Підтримуємо ті міри, які зараз вживають у Канаді, Америці й Україні. Для запобігання поширенню пандемії їх достатньо. Коронавірус і пов’язані з ним карантинні заходи
вже завдали значного неґативного впливу на економіку країни, але бізнес вчиться жити з цими новими реаліями і перелаштовуватися, у т. ч. група компаній Meest.
— Ви виступили таким собі локомотивом допомоги людям в умовах надзвичайної ситуації. Чи багато підприємців прислухалося до вас?
— Підприємства Meest виділили 20 млн грн на закупку матеріалів для запобігання поширенню епідемії в Україні. До нашої ініціативи приєдналося багато інших українських компаній. І я дуже радий цьому. В Україні й у Львівській області ми входимо у спеціально створені штаби зі запобігання та протидії епідемії. Ми все робимо для того, щоб зупинити цю неочікувану біду. Це наш обов’язок, бо основною місією компанії Meest із моменту створення 1989 року завжди була допомога українцям у всьому світі, ми виконуємо її до сьогоднішнього дня і будемо допомагати надалі!
Розмовляв Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply